Dünya kamuoyunun ve uluslararası spor otoritelerinin, Türkiye’deki futbol düzenine ilişkin sağlıklı ve doğru bilgi ihtiyacını karşılamak için bir araya gelmiş gönüllülerin oluşturduğu ShikePedia yayında. Son olarak ”İbrahim Akın”a ait structure gonflable bilgilerin eklendiği interaktif şike sözlüğü halen gönüllü ve cesur editörlere ihtiyaç duyuyor. Çağrı metninde ”Öncelikle 2011 yılında açığa çıkan ve şu sıralarda hasır altı edilmeye çalışılan mevcut şike skandalının, daha sonrasında da son 30 senedir, 3 İstanbul kulübünün ve onların temsil ettiği örtülü egemen güçlerin örtülü tahakkümü altına giren Türkiye futbolunun interaktif ansiklopedisini inşa etmeye soyunduk.” diyen ShikePedia’yı TrabzonsporT.com olarak açıktan destekliyoruz.

İlgilenenler için;

BURADAN çağrı ve davet metnine, BURADAN shikepedia hakkında kısa bilgiye, BURADAN anasayfaya ve BURADAN da İbrahim Akın maddesine erişebilirsiniz.

İletişim için:

shikepedia@gmail.com

twitter: @shikepedia

YAZIYI PAYLAŞ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Previous Post
«
Next Post
»